O Fanfestu

Vážení filmoví fanoušci, vítáme vás na stránkách Fanfestu! V roce 2014 se bude FanFest konat čtyři dny, 27. - 30. června. Jedná se o pátek, sobotu, neděli a pondělí.

FanFest je jedna z linií, která každoročně tvoří program Festivalu fantazie. Program FanFestu se zaměřuje především na film a filmovou tvorbu. Návštěvníci jsou prostřednictvím přednášek, besed a rozhovorů každoročně seznamováni s děním ve filmovém světě. Cykly přednášek jsou oživeny promítáním filmů, které doplňují dané téma.

Součástí FanFestu je přehlídka studentských filmů a snímků vytvořených dalšími filmovými tvůrci. Tvorbě filmů jsou věnovány workshopy, semináře a diskuze.

Festival fantazie 2014

Magický svět splněných snů opět ožívá. Festival Fantazie, jedinečné místo, kde se střetává Darth Vader s My Little Pony, hobity a Goa'uldy. Přijďte si poslechnout přednášky o astronomii, upírech nebo nejnovějších počítačových hrách. Nechte se strhnout hraním RPG her. Utužujte stará přátelsktví hraním deskových her. Navozujte nová přátelství při šermířských zápasech. Ke zpestření fantastických světů přispějí i zahraniční hosté a promítání filmů v kině, jež přivádí závan dob minulých.

Již 19. ročník Festivalu Fantazie přivítá fanoušky fantasy a sci-fi od 27. 6. do 6.7. 2014 v Chotěboři. Uskutečněte cestu za fantazií, která vede tam, a je jen na vás, jak povede zpátky. Více na stránkách Festivalu fantazie.

FanFest 2014

Téma letošního festivalu zní: Láska, vášeň a erotika.

Projekce studentských filmů

V minulých letech se v rámci FanFestu uskutečnila soutěž amatérských filmů, vzhledem k velké časové náročnost, složité administrativě a nezájmu tvůrcu o festival, jsme se rozhodli soutěž zrušit a nahradit jí promítáním filmů studentů filmových škol, které už jste částečně mohli vidět na minulém ročníku FanFestu.