PRAKTICKÉ RADY


Co s sebou:  

Kromě skvělé nálady a kupy kamarádů si vezměte spacák a karimatku (záleží na ubytování, které si vyberete). Nemusíte si s sebou brát zásobu jídla a pití, v Chotěboři je hodně možností, kde nakoupit potraviny (supermarkety, menší obchody). V centru konání celého festivalu je i mnoho hospod a restaurací, kde si můžete koupit teplé jídlo. Navíc přímo v budovách, kde se program uskuteční jsou zařízeny bufety a stánky.

Raději nepomýšlejte na vlastní výrobu jídla, protože spotřebiče typu rychlovarná konvice, toustovač a další jsou zakázány (pokud nespíte v hotelu) z důvodu výpadků elektřiny.

Výběr a množství oblečení záleží na vás. Prvních čtrnáct dní v červenci bývá slunečné a teplé počasí, ovšem to nemůžeme zaručit, proto radši počítejte i s “mokrou” variantou a mějte po ruce nepromokavou bundu nebo pláštěnku. Také záleží na tom, jestli jedete na celý Festival fantazie nebo pouze na FanFest.
Pokud patříte mezi nadšené fanoušky, klidně sbalte i nějakou masku nebo kostým! Tato aktivita je velmi vítaná.
Nezapomeňte na hygienické potřeba, ručník a léky. Také se hodí mít vlastní hrníček, misku a příbor.

Kolik to stojí:  

Pokud nejste z okolí Chotěboře, počítejte nejen se vstupným na program, ale také s penězi za ubytování. Cena za program se odvíjí od množství strávených dnů na festivalu. Záleží na tom, jestli pojedete na celý festival nebo navštívíte pouze naši   linii, FanFest. Cena na jeden den je 200 Kč. Čím delší dobu na festivalu strávíte, tím méně platíte za jeden den. Na stejném principu funguje i cena ubytování. Pokud si vyberete ubytování na některé ZŠ ve třídě, cena za ubytování není vůbec vysoká.

Více inforamcí o vstupném najdete na oficiální stránce Festivalu fantazie

Jak platit, kde se registrovat   

Nejdříve se zaregistrujete v systému Amber, kde vyplníte požadované informace o sobě, délce pobytu a vyberete si ubytování. Poté zaplatíte předem na účet nebo na místě. Ovšem platba předem má své velké výhody. Pokud nevyplníte přihlášku přes     internet nebo nezašlete papírovou přihlášku předem, je nutné po příjezdu vyplnit přihlášku na recepci. Pokud jste přihlášeni, stačí navštívit recepci, kde ukážete OP a poté dostanete vše potřebné.

Více zde.

Platba a registrace probíhá přes oficiální web Festivalu fantazie. Na těchto stránkách najdete všechny informace týkající se celého festivalu.