Partneři FanFestu

Bez partnerů, kteří nám pomáhají s propagací, bychom FanFest mohli ztěží realizovat. Všem uvedeným děkujeme. Podívejte se na stránky uvedené v tomto článku a zajistěte si tak příjem čerstvých novinek ze světa kultury, sci-fi a fantasy.

Filmová akademie Miroslava Ondříčka

Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku je soukromou výběrovou vysokou uměleckou školou s bakalářským a navazujícím magisterským studijním programem. Filmová akademie pokračuje v tradici pořádání Mezinárodního festivalu studentských filmů v Písku – tento projekt sleduje v rámci pedagogické činnosti školy dva základní cíle: seznámit posluchače s organizací takového projektu a rozšířit především zahraniční kontakty školy a posluchačů. Více informací na www.filmovka.cz.

FAMO - logo

Fantasy Planet

Fantasy Planet je jeden z nejstarších a nejznámnějších českých portálů o fantastice (žánrům fantasy, science fiction a horor). Věnuje se literatuře, filmům, komiksům a okrajově i hrám. Kromě recenzí, článků, rozhovorů či reportáží, které vycházejí v denní periodicitě, také pravidelně pořádáme soutěže o (nejen) knižní ceny, připravujeme ankety a nejrůznější projekty (například Seriálový seriál). Naleznete tu taktéž tařka kompletní databázi žánrových knih a komiksů od roku 2000 (každý titul si můžete zakoupit s 15% slevou) a fórum. U každé knihy i článku si můžete zadiskuvat, přičemž často ve vášnivých diskuzích, které u nás nejdou žádnou výjimkou, potkáte i osobnosti české a slovenské fantastiky.

Děláme vše proto, abyste se u nás bavili a cítili se jako doma. Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme na mailu redakce@fantasyplanet.cz. Na něj nám taky můžete psát vaše náměty a postřehy. Budeme se těšit!

mFantasy

MFantasy se webový portál, který se specializuje na fantasy tématiku. Můžete zde najít povídky, recenze filmů nebo knih, tipy na ruzné akce apod.